Pobyty pro seniory v Termálních lázních Velké Losiny

Zvolte cenu

od 3 600 Kč do 19 250

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Termální lázně Velké Losiny vděčí za své jméno místním termálním zdrojům léčivých pramenů s teplotou 36°C. Losiny jsou jedny z hlavních moravských lázní s dlouholetou tradicí nacházející se v podhůří Jeseníků. Kromě klasických lázeňský pobytů nabízejí lázně i pobyty pro seniory.

Lázeňské pobyty

Do lázní se stále jezdí na pojišťovnu, ale zároveň je možné využít i naši nabídku pobytových balíčků pro samoplátce a využít některý ze zvýhodněných pobytů. Ubytování je možné zvolit na Lázeňském hotelu Eliška nebo Wellness hotelu Diana. První uvedený je moderní hotel v historické budově v centru lázní obklopený zelení.

Hotel Eliška

plní standard 4*, hotelové pokoje jsou prostorné, vybavené krásným nábytkem a prostornou koupelnou. Stravování je zajištěno po celý den v hotelové restauraci a na procedury nebo za lékařem nemusíte nikam docházet, protože sídlí přímo v hotelu. Bazén s termální vodou je rovněž v hotelu, prostě maximální komfort.

Wellness hotel Diana

je umístěn u lesa, v klidné, docházkové části nad městem. Pokud preferujete klidnější dovolenou, určitě bude tento hotel pro Vás jasná volba. Všechny služby jsou opět poskytovány přímo v hotelu. Bazén, sauna, vířivka, masáže, koupele, dobrá snídaně nebo oběd, vše přímo v místě. To je určitě důležitý předpoklad pro kvalitní odpočinek. Vybírejte pobyty pro seniory v Termálních lázních Velké Losiny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace