východní Čechy

K návštěvě města Litomyšl láká nejenom jeho nádherný zámek, který se nachází na seznamu UNESCO. Díky krásné architektuře, bohaté kultuře a poklidnému životu bylo toto město vyhlášeno jako lázně ducha. Chcete-li své duši dopřát opravdový odpočinek a zapomenout na pár dní na své každodenní starosti, potom je Litomyšl ideálním místem. Vydejte se na lázeňské pobyty Litomyšl a užijte si nezapomenutelné chvíle.

Litomyšl nabízí desítky hotelů, které lákají své návštěvníky příjemným prostředím, skvělým jídlem a báječnými službami. Poznáte rodné město hudebního skladatele Bedřicha Smetany a můžete si užít některou z mnoha kulturních akcí, které se zde pořádají. K odpočinku těla Vám pomohou příjemné wellness procedury. Jestliže jste krásu Litomyšle doposud nepoznali, je pro to ideální čas.

Neváhejte si tedy vybrat některý z pobytů a dopřát si skvělý odpočinek, či romantický pobyt ve dvou ať už v Litomyšli, nebo v jakémkoliv jiném městě ve Východních Čechách.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace