Pobyty pro seniory ve wellness hotelech

Zvolte cenu

od 2 650 Kč do 11 990

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Mezi nabízenými wellness hotely naleznete zastoupení nejkvalitnějších českých a moravských hotelů se zaměřením na wellness služby. Všechny nabízené hotely v této kategorii jsou umístěny mimo lázně a většinou se nachází na turisticky atraktivních místech.

Wellness hotely

nenabízí pouze pobyty na dvě noci, ale v jejich nabídkách jsou i wellness pobyty pro seniory na týden. Pobytové balíčky jsou sestaveny s ohledem na požadavky klientů, kteří do wellness hotelu nejezdí za léčením, nýbrž relaxem a odpočinkem. Proto jsou poskytované procedury zpravidla ve formě relaxačních masáží, koupelí nebo zábalů. Hotely skoro ve všech případech mají k dispozici sauny, vířivky a bazény. To je zázemí, které určitě oceníte a tím si pobyt zpříjemníte.

Sportovní vyžití

Doménou wellness hotelu je aktivní pojetí dovolené a proto nabízí bohaté sportovní vyžití ve formě fitness centra, tenisových kurtů, minigolfu, lekcí jógy...Pokud byste i tak stihli vyčerpat všechny poskytované aktivity, nechte si poradit a vyražte na výlet do okolí. Vyberte si u nás pobyty pro seniory ve wellness hotelech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace