Wellness resort Energetic ****, Beskydy

Zvolte cenu

od 4 300 Kč do 7 650

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je oázou klidu. Hotel je zasazena do čisté valašské přírody, kde dodáte Vašemu tělu novou energii. Opravdový relax naleznete v moderním wellness centru s bazénem, whirlpoolem a saunami, exkluzivní jávské masáže Vám dodají krásu a zdraví. Váš pobyt se stane gastronomickým zážitkem, pokud navštívíte a ochutnáte tradiční valašskou kuchyni v kolibě Kordulka. Pro Váš odpočinek a příjemný pobyt jsou připraveny komfortně a moderně vybavené pokoje.

Ubytování Wellness resort Energetic

  • v kategorii komfort v celkem v 54 pokojích
  • všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou a internetovým připojením

Wellness centrum

  • Bazén, whirlpool, koupele - součástí wellness centra je vyhřívaný bazén s chrličem, whirlpool pro 4 osoby a 2 vany s vířivou, perličkovou nebo aromatickou koupelí.
  • Finská sauna, parní lázeň - nabrat nové síly a udělat něco pro své zdraví můžete ve finské sauně nebo parní lázni.
  • Masáže a zábaly - hýčkat se nechejte pod rukama profesionálů při masážích švédských, medových, shiatsu, reflexních, lymfatických, lávovými kameny ... Vaše tělo rozehřejí zábaly rašelinové nebo prohřívající polštářek - dynaterm.
  • Jávský masážní salon - luxusní kosmetickou péči a exotické masáže si můžete vychutnat v jávském masážním salonu.

  • Rybičková terapie Garra Rufa - jedná se o zcela novou, přírodní a velmi účinnou formu pedikúry. Rybičky provádějí zcela bezbolestný a nejjemnější přírodní peeling a zanechávají Vaši kůži nádherně hladkou.

  • Vibrosauna - jedná se o jedinečnou wellness terapii, která spojuje výhody několika léčebných procedur dohromady. Vibrosauna má nejen blahodárný vliv na Vaše zdraví, ale rovněž patří k pasivním metodám udržování kondice a snižování nadváhy! 

Gastronomie

Wellness resort Energetic Vám nabízí moderní hotelovou restauraci a lá carte s kapacitou 120 míst. Lobby bar s kapacitou 30 míst nabízí příjemnou atmosféru, kde můžete ochutnat širokou nabídku káv, drinků, vín a mnoho dalšího... K posezení u dobré kávy můžete využít v letních dnech terasu s výhledem na bránu Beskydských hor.

Stylová valašská koliba "KORDULKA" s kapacitou 100 míst nabízí tradiční kuchyni a gurmánské speciality. Na přání zajistí cimbálovou muziku. K dokonalému prožitku Vám obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace