Pobyty pro seniory v Konstantinových Lázních

Zvolte cenu

od 3 520 Kč do 24 720

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Konstantinovy Lázně nabízejí velmi atraktivní pobyty pro seniory, plné lákavých procedur a malebné přírody. Tato obec se nachází v západních Čechách. Z jedné části jsou Konstantinovy Lázně obklopeny lesy, které přímo nabádají k příjemné procházce. Velkou část obec zabírá také lázeňský park, který je jako stvořen pro romantiku v každém věku.

Nabídka hotelů a wellness

Ať už se sem chystáte v páru, či jako jednotlivce, tento pobyt si rozhodně skvěle užijete.  Ubytování je zajištěno v třech lázeňských budovách a to hotelu Jirásek, penzionu Palacký a hotelu Löwenstein. Bez rozdílu hotelu naleznete všude kvalitní služby ve spojení s dobrým jídlem a profesionálními lázeňskými procedurami. Pokud se chystáte spíše na wellness pobyt než na lázeňský pobyt, určitě přivítáte možnost navštěvovat wellness centrum Konstantin, které je součástí lázní v parku. Zdejší minerální pramen má největší obsah oxidu uhličitého ze všech pramenů v ČR. Neváhejte vyzkoušet léčebnou sílu tohoto pramenu a dopřejte si přitom skvělé zážitky při procedurách i volnočasových aktivitách, které tato lokalita nabízí. Pobyty pro seniory v Konstantinových Lázních vybírejte pro sebe, či své blízké, ve velmi široké nabídce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace