Harvey Spa Hotel - pětihvězdičkový hotel ve Františkových Lázních

22. 9. 2023

Luxusní ubytování v klidné lokalitě

Klidné prostředí plné okolní zeleně

Františkovy Lázně jako takové netřeba blíže představovat, ostatně více se o nich můžete dočíst v jednom z našich předešlých článků, avšak co bychom Vám tentokrát rádi doporučili je místo, kde se ubytovat pokud se rozhodnete Františkovy Lázně navštívit a prožít zde pár příjemných chvil. Jestli si navíc při lázeňském pobytu potrpíte na určitou kvalitu, jako jsou například nádherné exteriéry i interiéry, komfortní ubytování, služby té nejvyšší kvality, a především dokonalé podmínky pro relaxaci, tak je tento tip pro Vás jak dělaný. Vše zmíněné je ve čtyřhvězdičkovém Harvey Spa Hotel, který se řadí mezi to nejlepší, co lázně svým návštěvníkům můžou nabídnout. Hotel nalezneme na klidném místě nedaleko lázeňského centra v prostředí krásného lesoparku, takže se můžete těšit na ničím nerušený pobyt plný odpočinku.

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních

Dokonalé ubytování v historické budově

Harvey Spa Hotel byl vybudován v budově v neoklasickém stylu z počátku 20. století a v minulých letech prošel vkusnou kompletní rekonstrukcí do podoby, kterou můžeme vidět dnes. V případě, že se vypravíte do hotelu automobilem, tak je možné parkovat na hlídaném hotelovém parkovišti za menší poplatek. Parkovacích míst je dostatek, tudíž není třeba předchozí rezervace. Hotel je samozřejmě kompletně bezbariérový a všechny hotelové prostory jsou dostupné za použití výtahu. Z hotelové recepce, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, bude Vaší další zastávkou jeden ze 107 pokojů jimiž hotel disponuje. Prostorné pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, kterými jsou standard, komfort a superior, avšak všechny jsou stylově a moderně zařízeny a tak se budete cítit jako v bavlnce. Na pokojích nechybí vysokorychlostní internet, satelitní televizor či bezpečnostní schránka. V případě zájmu jsou k dispozici také pokoje s balkónem či terasou a dle potřeby i bezbariérové pokoje pro klienty se zhoršenou mobilitou.

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních

Relaxace a gastronomie tu hrají hlavní roli

Hotel si pro své hosty připravil velmi bohatou nabídku wellness a lázeňských pobytů, ze které si vybere opravdu každý, i ti nejnáročnější z nás. K dispozici je celá řada pobytů, od krátkodobých přes týdenní, při kterých okusíte komfortní služby hotelu a příjemně zrelaxujete v hotelovém wellness centru. Při lázeňských pobytech na 6 či 7 nocí zažijete tu pravou lázeňskou péči se vším všudy. Součástí všech pobytových balíčků jsou relaxační procedury a volný vstup do wellness centra, kde se můžete oddávat odpočinku v bazénu s masážními prvky, finské sauně či parní lázni. Součástí wellness centra je mimo jiné i recepce, kde si můžete během relaxace dopřát drink. Po vydatném odpočinku přichází na řadu gastronomie a ta je v Harvey Spa Hotelu výborná. Stravování probíhá dle druhu balíčku formou polopenze či penze plné. V hotelové restauraci ochutnáte speciality z celého světa, ty české nevyjímaje. V letních měsících si navíc můžete dobré jídlo vychutnat na letní terase s výhledy do okolí hotelu.

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních - lázeňské procedury

Komornější atmosféra s šálkem dobré kávy

Františkovy Lázně se svou velikostí nemohou rovnat svým kolegům ze západočeského lázeňského trojúhelníku, kterými jsou Mariánské Lázně a Karlovy Vary, což je naopak mezi lázeňskými hosty vítáno. Je to především díky historickému lázeňskému centru se svou jedinečnou atmosférou, která Vás vtáhne zpátky do minulosti. Centrum je plné krásných historických budov, lázeňských kolonád a pavilonů s minerálními prameny. Nesmíme opomenout ani sochu Františka, která se stala jakousi ikonou celých lázní. Pokud jste navíc milovník dobré kávy a výborné gastronomie, přijdete si zde také na své, v lázních je nespočet vyhlášených podniků, kde si můžete dopřát malý gastronomický zážitek. Lázeňský pobyt ve Františkových Lázních a zejména v Harvey Spa Hotelu je zkrátka zárukou kvality a spokojenosti. Pěvně věříme, že i Vy se zařadíte v budoucnu mezi spokojené klienty a místní lázně si také zamilujete. A kdo ví? Třeba to nebude Vaše poslední návštěva. Už stačí jen vybrat ten správný pobyt a pomalu se začít těšit na nové zážitky.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace