Lázeňský hotel Terra v Janských Lázních

1. 12. 2022

Lázeňská relaxace na čerstvém horském vzduchu

Odpočinek v srdci Krkonoš

Když se řeknou Janské Lázně, tak se pravděpodobně většině lidí nejprve vybaví jedno z největších horských středisek u nás, které se nachází na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku a až následně si ho spojí se zdejším lázeňstvím. Se svou bohatou historií a světovým renomé, které lázně získaly za dobu svého působení, jsou Janské Lázně často neprávem opomíjeny a skryty ve stínu známějších a věhlasnějších lázní. Což určitě není na škodu, díky tomu si lázně stále drží svou autenticitu a působí poklidným a komorním dojmem. Nenechte se ale zmást, Janské Lázně Vás uspokojí po všech stránkách. V první řadě je to prostředí, ve kterém se nacházejí. Zdejší čerstvý horský vzduch má pozitivní vliv na organismus a okolní příroda národního parku nabízí dokonalé podmínky pro lehkou turistiku. Můžete se zde těšit na bohatý kulturní program a společenské dění v jedné z kaváren na lázeňské kolonádě. Ale především se Vám zde dostane prvotřídní léčebné péče využívající místní léčivé zdroje.

Lázeňský hotel Terra - ubytování

Nově zrekonstruované pokoje

Ubytování hostů je soustředěno do lázeňských domů a hotelů, které jsou situovány v samém centru kolem kolonády, vše potřebné je tak na jednom místě. Všechny lázeňské budovy jsou postupně rekonstruovány, tak aby Vám zaručily co největší komfort pobytu. Jednou z budov je i Lázeňský hotel Terra, kde jsou ubytováni hosté v rámci samopláteckých pobytových balíčků, které lázně nabízejí. Jedná se o historickou budovu, jejíž interiéry byly kompletně zrenovovány a nyní nabízí hostům standard ***superior. Jeho celková kapacita je 35 pokojů, které se dělí do dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s možností rozšíření o přistýlku. Všechny pokoje jsou vkusně vybaveny a disponují prostornou koupelnou se sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou župany a WiFi připojení na pokojích. Několik pokojů je uzpůsobeno pro hosty, kteří mají problém s mobilitou. Samotný hotel je bezbariérový s možností využití výtahu do všech pater. Dalo by se tedy říci, že klienti zde naleznou všechny služby pod jednou střechou, jelikož hotel je propojen chodbami s lázeňským Domem a Aquacentrem, kde se poskytují procedury.

Lázeňský hotel Terra - bazén a wellness centrum

Jedinečné zdraví prospěšné klima

Zdejší lázeňská léčba se soustředí na problémy s pohybovým aparátem, dýchací problémy, nervová onemocnění či pooperační stavy. A to především za použití místní termální minerální vody a jak již bylo zmíněno, za pomocí lokálního klimatu. Nesmíme samozřejmě zapomenout na bohaté zkušenosti místních profesionálů, které ostatně pocítíte na vlastní kůži během některého z lázeňských pobytů. Lázeňský hotel Terra má v nabídce i pobyty pro seniory, jejichž součástí je zpravidla lékařská konzultace, kde si s lékařem domluvíte procedury vhodné k Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu. V nabídce dále naleznete i krátkodobější pobyty, například Víkendový relaxační pobyt na 3 noci, při kterém okusíte lázeňskou atmosféru. Součástí všech balíčku je denní dvouhodinový vstup do aquacentra, kde je plavecký bazén s masážními prvky a minerální vodou, který je vyhřívaný na 27°C. Dále zde naleznete saunový svět či vířivky. Samozřejmostí je také široká škála nejrůznějších wellness procedur.

Lázeňský hotel Terra - okolí

Bohaté možnosti využití volného času

Jak už bylo zmíněno, tak Janské Lázně krom kvalitní lázeňské péče nabízejí hostům bohatý doprovodný program v podobě koncertů a přednášek probíhajících v prostorách Janského Dvora. Dále jsou lázně ideálním místem pro relaxaci, kterou ocení všechny věkové kategorie, je zde nespočet kaváren a příjemných restaurací. A v neposlední řadě jsou Janské Lázně místem s výbornými podmínka pro sportovní vyžití a to jak v zimních, tak i v letních měsících. Jsou to ale i místa v okolí Janských Lázní, která stojí za to navštívit. Například Černohorská rašeliniště, kam se dostane pomocí kabinkové lanovky, která startuje pár stovek metrů od lázeňského hotelu. Další možností je pak návštěva Pece pod Sněžkou a výstup na naši nejvyšší horu Sněžku, samozřejmě také za pomoci lanovky. Nejnovější atrakcí a také velmi oblíbenou u široké veřejnosti je stezka korunami stromů s nádhernými výhledy do okolní přírody z výšky 45 metrů. Pokud tedy toužíte po dokonalém odpočinku, doplněném o skvělé služby s bohatými možnostmi, jak prožít volný čas, tak je Lázeňský hotel Terra v Janských Lázních tím pravým místem

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace