Pobyty pro seniory v Lázních Bělohrad

Lázně Bělohrad jsou tradiční české slatinné lázně ve východních Čechách s tradicí již přes 125 let. Díky svým dobrým výsledkům s léčbou si lázně získaly velké jméno a jsou hojně navštěvovány i zahraničními klienty. Ubytování je zajištěno v lázeňských hotelech a vilách a také v moderním hotelu Spa resort Tree of Life. 

Hotely a wellness

Restaurace, balneo a bazén je soustředěn na hlavní budově hotelu Grand, kam se dostanete suchou nohou, protože všechny lázeňské hotely jsou mezi sebou propojeny chodbami. Hlavní hotely Anna Marie, Grand a Janeček nabízí stejný standard a vybavení pokojů. Spa resort Tree of Life je luxusní lázeňský hotel, kde můžete očekávat krásné prostorné pokoje s klimatizací a balkonem. V tomto hotelu je restaurace, balneo, relaxační centrum a saunový svět, který je přístupný pouze hotelovým hostům.

Pobyty pro seniory v Lázních Bělohrad

V lázních na Vás čekají příjemné léčebné i relaxační procedury, při kterých budete moci zapomenout na své každodenní starosti. Zavítejte do míst mezi Jičínem a Dvorem Králové a užijte si příjemný pobyt v Lázních Bělohrad. Lázně Bělohrad nabízí jak pobyty pro seniory tak klasické lázeňské pobyty. Pokud nemáte čas na týdenní pobyt je možné zvolit jeden z kratších. 

Zvolte cenu

od 5 550 Kč do 24 430

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace