Lázně Bělohrad

3. 7. 2023

Místo, kde se každému hostovi dostane individuálního přístupu

Nejkvalitnější slatina u nás

Lázně Bělohrad leží ve stejnojmenném městečku v podhůří Krkonoš ve východních Čechách, jehož historie se datuje do 17. století. Město je zasazeno do nádherné přírody s bohatými okolními nalezišti slatiny, která se těží nedaleko lázeňského areálu. Objevy tohoto přírodního zdroje daly za vznik slatinným lázním, které se dnes pyšní již 125 letou historií a podle mnohých je místní slatina jedna z nejkvalitnějších v České republice. Lázeňský areál je situován v centru města, obehnán parky se všemi lázeňskými budovami na jednom místě. Vyjímku tvoří pouze luxusní Spa Resort Tree of Life, který je od centra nepatrně vzdálen.

Lázně Bělohrad - koupele při lázeňských pobytech

Výborná dostupnost všech poskytovaných služeb

Lázenští hosté mají možnost ubytování v celkem v sedmi lázeňských budovách, mezi tři hlavní budovy patří hotely Grand, Anna Marie a Janeček. Jedná se o tři navzájem propojené budovy vyhřívanými spojovacími chodbami, díky kterým klienti nemusí pří přechodu na procedury či stravování vstupovat ven. V hlavní budově hotelu Grand naleznou hosté všechny služby na jednom místě. Nachází se zde jídelna, balneo centrum společně s krytým bazénem a dalším potřebným zázemím. Celková kapacita lázní ve všech budovách je přibližně 300 lůžek, které jsou rozděleny do jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny dle dnešních standardů. Čtyřhvězdičkový hotel Tree of life, neboli strom života, uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Celé lázně jsou samozrejmě kompletně nekuřácké a není zde možný pobyt s domacími mazlíčky.

Lázně Bělohrad a bazén pro hosty

Široká nabídka nabízených procedur

V Lázních Bělohrad se specializují na lečbu nemocí spojených s pohybovými potížemi a jejich pooperačních rekonvalescencí. Mají však také šírokou nabídku samopláteckých lázeňských a relaxačních pobytů, při kterých se primárně aplikuje teplá slatina z místních zdrojů. Ta má pozitivní účinky při regeneraci postihnutých tkání, hlavně díky prokrvení konkrétního místa a také příznivě působí na lidskou pokožku. Paleta poskytovaných procedur je široká, od již zmíněných slatinných procedur na klienty čekájí nejrůznější masáže, zábaly, koupele, ale i klasické rehabilitační procedury a fyzioterapie. Hosté Spa resortu Tree of Life se potom mohou těšít na nové Organic & Garden spa, které je z části venkovní.

Tree of Life - luxusní hotel v Lázních Bělohrad

Na své si zde musí přijít úplně každý

Lázně jsou dobře známé jak u nás, tak i za hranicemi, důkazem je toho i velké množství zahraničních klientů, kteří primárně navštěvují Spa resort Tree of Life. Hosté mají v lázních nepřeberné možnosti jak si svůj pobyt zpříjemnit, čeká na ně lázeňská kavárna, krásné parky, bohatý kulturní program a pro sportovní nadšence i možnosti aktivního vyžití, jako je třeba největší minigolfové hřiště v České republice. Celkové přostředí lázní a okolí města je velice příjemné, vzhledem k čistotě zdejšího ovzduší. Okolní krajina je převážně rovinatého charakteru, proto zde naleznete velké množství turistických a cyklistických tras, které vedou k velkému počtu zajímavých míst. V širším okolí lázní je nespočet míst, které stojí za to navštívit, jako například hrad Pecka či Kost, Královedvorská Zoo či Hospital Kuks.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace